Još nema komentara

8. 4. – 14. 4. 2019.

Svete mise su kroz tjedan u 19:00 sati, osim u utorak,srijedu i subotu  kada je sveta misa u 8:00 sati.

U četvrtak je u našoj župi sveta ispovijed. Ispovijed započinje ujutro u 8:00 sati i poslije podne u 17:00 sati.

U petak je od 18:00 sati križni put, a misa je po završetku križnoga puta.

U nedjelju je Cvjetnica. Svete mise su u 10:00 i 19:00 sati. Prije svete mise u 10:00 bit će tradicionalna procesija s maslinovim i palminim grančicama, a na misi će biti pjevana Muka.

Ovo godine u velikom  tjednu planirano je 40 satno klanjanje pred Presvetim Sakramentom. Kljanjanje će započeti na Cvjetnicu poslije svete mise. Na Cvjetnicu će izloženje biti od završetka svete mise do 19:00 sati. Na Veliki ponedjeljak, Veliki utorak i Veliku srijedu Presveti Sakrament će (ako se za kljanjanje javi dovoljan broj vjernika) biti izložen od 8:00 do 19:00 sati. Potrebno je organizirati da svih 40 sati barem jedna osoba bude u crkvi pa se pozivaju župljani koji žele i mogu biti na klanjanju da se prijave. Prijaviti se može svakoga dana poslije svete mise u sakristiji.

Vjeronauka, osim za prvopričesnike, nema do Uskrsa.

 

 

 

 

 

 

Postavite komentar

Morate biti logged u objaviti komentar .