Još nema komentara

Održavanje misnih slavlja od 3. svibnja 2020. – upute župnika

Dragi vjernici!

Dobili smo upute Nacionalnog stožera RH i naše Splitske metropolije kako se ponašati za vrijeme sv. misa koje ćemo od nedjelje 3. svibnja ponovno slaviti u našoj crkvi. Sv. mise ćemo slaviti nedjeljom ujutro u 10,00 sati i poslije podne u 19,00 sati. Radnim danima sv. mise ćemo slaviti u 19,00 sati, osim srijede i subote kad ćemo sv. mise slaviti u 8,00 sati ujutro.

Lijepo vas molim da dobro proučite upute kako se ponašati u crkvi za vrijeme sv. mise. Držite dovoljan razmak između osoba. Ako su u pitanju osobe iz iste obitelji, “zajedničkog kućanstva nije potrebno da jedni od drugih budu odvojeni dva metra”.

Napominjem da ćemo imati otvorena vrata crkve pa ćete moći biti i ispred crkve gdje ćete moći sve dobro čuti i ne izlagati se opasnosti zaraze.

Zahvalimo Gospodinu na ovom daru, da ponovno možemo, iako uz ove uvjete, slaviti zajedno Gospodina u našoj crkvi.

Sve vas pozdravlja

don Ante Antunović, župnik

 

Preporuke_HZJZ

Pismo – liturgijska slavlja 30.04.

 

 

 

Postavite komentar

Morate biti logged u objaviti komentar .