Još nema komentara

Gostovanje Mješovitog župnog zbora u Sarajevu

         

Naš Mješoviti zbor prošlog je vikenda, 2.-3. lipnja 2018., gostovao u Sarajevu. Povod gostovanju bila je 175. godišnjica rođenja sluge Božjega Josipa Stadlera, 150. godišnjica njegovog ređenja za svećenika i 100. godišnjica njegove smrti.

Josip Stadler utemeljitelj je reda Služavki Malog Isusa koje u našoj župi svoju kuću imaju od 1963. godine, a kad je prije tri godine (6. 6. 2015.) papa Franjo posjetio Sarajevo pomolio se na njegovom grobu.

       

Budući da je voditeljica naših zborova časna sestra Marinela Delonga pripadnica reda sestara Služavki Malog Isusa, naš Mješoviti zbor je, zajedno sa zborom iz Vrgorca imao čast sudjelovati u obilježavanju navedenih obljetnica te je svojim pjevanjem uveličao devetnicu Srca Isusova u katedrali Srca Isusova koju je napravio baš sluga Božji Josip Stadler.

Postavite komentar

Morate biti logged u objaviti komentar .