Još nema komentara

Humanitarna prodaja – “Obitelji za najmanje”

U sklopu Trećeg nacionalnog susreta hrvatskih katoličkih obitelji koji je održan prošlog vikenda u Splitu i Solinu pokrenuta je  humanitarna akcija “Obitelji za najmanje”. Cilj akcije je pomoć pri kupnji  endoskopskog stupa, uređaja potrebnoga za operacijske zahvate kod novorođenčadi i djece, a za potrebe Klinike za dječju kirurgiju KBC-a Split. Akcija traje od 1. rujna do 1. listopada 2018. godine, a  novac za akciju prikuplja se:

  • pozivom na broj donatorskog telefona: 060 9000 (cijena poziva je 6,25 kn, PDV uključen)
  • donacijama putem računa na IBAN: HR63 2330 0031 5450 1680 0;
  • putem donacijskih štandova na kojima se mogu kupiti suveniri sa znakom Susreta (majice, torbe, kišobrani, narukvice, olovke…)

Naša župa uključila se u ovu humanitarnu akciju pa će poslije nedjeljnih svetih misa ispred crkve biti organizirana prigodna prodaja navedenih suvenira. Pozivamo sve naše župljane da se uključe u ovu humanitarnu akciju, posjete donacijski štand ispred naše župne crkve i svojim novčanim prilogom pomognu kupnju uređaja.

Postavite komentar

Morate biti logged u objaviti komentar .