Još nema komentara

Prva pričest u našoj župi

Nedjelja, 28. svibnja 2020., u našoj je župi bila svečan i poseban dan. Tridesetišestero prvopričesnica i prvopričesnika primilo je sakrament prve svete pričesti.

Tradicionalno su se prvopričesnici okupili ispred župne kuće te su odatle u procesiji krenuli prema crkvi. Na svetoj misi koju je predvodio župnik don Ante Antunović molili su, pjevali su, čitali i recitirali, a najsvečaniji trenutak je bio sam primitak prve svete pričesti. Uz župnika, prvopričesnike je za ovaj veliki dan pripremala časna sestra Marijanka, a svojim pjevanjem svetu misu je uveličao i Dječji župni zbor koji je pripremila voditeljica Ivana Bjeliš.

Svim prvopričesnicama i prvopričesnicima te njihovim roditeljima čestitamo na ovom za njih, ali i za našu župu, velikom danu.

 

 

Postavite komentar

Morate biti logged u objaviti komentar .