Još nema komentara

Sakrament svete potvrde

U nedjelju, 24. travnja, 26 djevojaka i mladića u našoj je župnoj crkvi primilo sakrament svete potvrde. Time su oni postali punoljetni članovi naše župne zajednice.  Sakrament im je podijelio don Marinko Vidović, izaslanik nadbiskupa mons. Marina Barišića. Obraćajući se krizmanicima, kumovima i roditeljima krizmanika, don Vidović je rekao kako svatko od njih treba biti značajan kotačić u kotaču zajednice te kako trebaju misliti svojom glavom i donositi odluke. Istaknuo je i ulogu kumova kao onih koji svojim savjetom i iskustvom trebaju biti uz krizmanike te ulogu roditelja koji i dalje trebaju biti podrška svojoj djeci.

Na kraju svečanog misnog slavlja, koje je pjesmom popratio župni zbor, u ime svih krizmanika riječi zahvale krizmatelju je uputio Josip Šuman, a krizmanici su mu predali i prigodni dar.

Na ustupljenim fotografija zahvaljujemo gdinu. Maksimu Putici.

Fotografije pogledajte u galeriji: http://www.zupaopuzen.hr/?gallery=sveta-potvrda-2022

 

Postavite komentar

Morate biti logged u objaviti komentar .