Još nema komentara

Slavlje prve svete pričesti

Jučer, 1. svibnja, u našoj je župnoj crkvi bilo posebno svečano. Prvu svetu pričest primilo je 40 djevojčica i dječaka. Prvopričesnici su se zajedno sa svojim roditeljima okupili u dvorištu župne kuće te su odatle uz pjesmu u procesiji krenuli u crkvu. U crkvi su na svečanom misnom slavlju, što ga je predvodio župnik don Ante Antunović, uz pjesmu, recitacije, prinos darova i molitve primili prvu svetu pričest. Prvopričesnike je pripremila č. s. Marijanka, koja je za ovu prigodu ukrasila i crkvu, a svojim je pjevanjem slavlje uveličao župni zbor.

Čestitamo svim prvopričesnicima, roditeljima i obiteljima na ovom velikom danu.

Fotografije pogledajte u galeriji

http://www.zupaopuzen.hr/?gallery=prva-sveta-pricest-2022

Na ustupljenim fotografijama zahvaljujemo gdinu. Maksimu Putici.

Postavite komentar

Morate biti logged u objaviti komentar .