Još nema komentara

Prva sveta pričest

U nedjelju, 7. svibnja 2023., u našoj je župi bilo izuzetno svečano. Na svečanoj svetoj misi prvu svetu pričest primilo je 29 prvopričesnica i prvopričesnika. Prvopričesnici su recitirali, čitali misna čitanja i molitvu vjernika. Otpjevali su psalam i zahvalne pjesme te na oltar prinijeli darove. Najsvečaniji trenutak bio je kad su primili prvu svetu pričest.

U svečanoj procesiji prvopričesnike su u crkvu dopratili i u crkvi ih budno pratili njihovi roditelji, bake, djedovi i ostali članovi obitelji. Za svečanost je prvopričesnike pripremila časna sestra Marijanka, a svetu misu predvodio je župnik don Ante Antunović. Svojim pjevanjem prvopričesnicima je pomogao i na misi pjevao Dječji zbor koji je pripremila voditeljica zbora Ivana Bjeliš, za klavirom je bila Tea Bjeliš, a flautu je svirala Nikol Popović.

Iskreno čestitamo svim prvopričesnicima i prvopričesnicima i njihovim roditeljima na ovom velikom danu i Božjem daru. Želimo im da i dalje odrastaju u vjeri i s Božjim blagoslovom.

Fotografija nam je ustupio gdin Maksim Putica, kojem se zahvaljujemo, a fotografije u velikoj galeriji:

Prva-sveta-pricest-2023

Postavite komentar

Morate biti logged u objaviti komentar .