Još nema komentara

Hodočašće u Sinj Prijatelja Malog Isusa

Društvo Prijatelja Malog Isusa (Društvo PMI) splitske provincije, kao vanjski suradnici sestra Služavki Maloga Isusa imalo je 20. svibnja svoj 30. u nizu godišnji susret ( jedne godine 2 puta) u Sinju. Svetište Čudotvorne Gospe Sinjske i lik Majke poseban je simbol vjere i zaštitnice vjernika ne samo Cetinskog kraja, nego diljem Hrvatske, a možemo reći i svijeta. Mnoge milosti dobivene su u ovom svetištu.

S posebnim poštovanjem ove godine Majci od Milosti našoj Čudotvornoj Gospi otišle su i članice Prijatelje Malog Isusa naše župe te časne sestre Marijanka i Marijana.

Euharistijsko slavlje predslavio je gvardijan fra Marinko Vukman a povijesni prikaz svetišta župnik fra Antonio Mravak.

Fotografije s hodočašća pogledajte u galeriji:

Prijatelji-Malog-Isusa-hodocasce-u-Sinj

Postavite komentar

Morate biti logged u objaviti komentar .