Još nema komentara

Sveta krizma

Na svečanoj svetoj misi danas je sakrament Svete potvrde primilo 23 naših krizmanica i krizmanika.

Sveta potvrda /krizma, kao što i samo ime govori, je sakrament kojim su oni danas potvrdili svoju vjeru i svoju pripadnost Crkvi. Svetu krizmu je prema ovlaštenju našeg nadbiskupa podijelio don Stipan Šurlin, upravitelj svetišta u Vepricu. On je uz susluženje našeg župnika i don Ljube Galova služio svečanu svetu misu.

Iskreno čestitamo našim krizmanicama i krizmanicima i nadamo se da vrijeme nakon primanja današnjeg skaramenta neće biti vrijeme napuštanja Crkve, nego vrijeme istinskog svjedočenja  i življenja vjere i opredijeljenosti za Isusa. Iskrene čestitke upućujemo i njihovim roditeljima i obiteljima.

Više fotografija možete pogledati u galeriji na poveznici:

sveta-krizma-2024

Postavite komentar

Morate biti logged u objaviti komentar .